ALANLAR

Hakkımızda

Sayın Müdürüm ve Değerli Hocalarım, 


Dahi Yayıncılık olarak Türkiye'deki binlerce okulla megep sistemi başladığından bu yana hizmet vermekteyiz.

2022-2023 Eğitim öğretim yılında da sizlere hizmet etmek için tüm hazırlıklarımızı tamamladık.


Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yenilendik. Yeni binamızda, deneyimli ekibimizle telefonlarınızı bekletmeden, anında cevaplayan profesyonel çağrı merkezimizi kurduk. Kaliteli üretim, hızlı teslimat uygun fiyat politikamızla siz değerli yönetici, öğretmen ve öğrencilerimizin hizmetindeyiz.
Ağrı’dan İzmir’e Türkiye’nin her yerine sloganı ile çıktığımız bu yolda, herşeyden önce öğrencinin kazanmasını istediğimiz için ücretsiz kitap dağıtımını, ilk sıraya koyduk ve bu yılki sponsorluk sayımızı hem adet olarak, hem de yeni firmalarımızla arttırmış olduk. Bu yılda " Demir Döküm," gibi onlarca firma desteği ile önümüzdeki yıllarda da sizlere daha çok ücretsiz kitap yollamayı hedefliyoruz. Firmalardan aldığımız sponsorluk ile megep modul kitaplarının yanında, yardımcı niteklikte mesleki kitapları okullarımıza ulaştırarak projemizi genişlettik. Ücretsiz gönderim yapılacak kitaplarımız www.megepmodulleri.org adresinden takip edebilirsiniz.
 

BASKI FORMATI : Ege Basım’ın 30 yıllık matbaa tecrübesi, 120 kişilik deneyimli personel kadrosu ile hizmetinizdeyiz. Ebatımızı Yeniledik.
 

RENKLİ KAPAK, 16,5*23,5 KİTAP EBATIMIZDIR.

 
 Kitaplarımız 70 gr. 1. Sınıf hamur kağıda dijital baskı ile siyah beyaz olarak basılmaktadır. Kalitemiz, garantimiz altındadır.


GÜNCELİZ : Yeni yazılımımızla megep modüllerini Milli Eğitimin sitesine yayınlandığı andan itibaren güncelleyebiliyoruz. Dolayısıyla milli eğitimin sitesiyle birebir paralel hareket ederek güncel modülleri sizlere günü gününe ulaştırabiliyoruz. 

ÜCRETSİZ KARGO: 600 TL’nin üzerindeki siparişlerinizde kargo ücreti almıyoruz.


Siparişleriniz üretimden çıktıktan sonra, yeni sistemimizle baskı aşamasından paket aşamasına kadar sizlere bilgilendirme yapılacaktır. Siparişlerinizi kendi oluşturduğunuz sipariş kodu ile sistem üzerinden de takip edebileceksiniz.
 

ONLİNE TAKİP SİSTEMİYLE İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRMAYA DEVAM EDİYORUZ.


Kitap siparişlerinizi www.megepmodulleri.org adresinden kullanıcı adı ve şifresi ile takip edebilirsiniz. Aynı zamanda SMS ile siparişiniz takip edebileceksiniz.

ÜLKE ÇAPINA YAYILMIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ : Sizlere yardımcı olabilmek, isteklerinizi yüz yüze görüşerek yerine getirebilmek amacıyla müşteri temsilcileri görevlendirdik. Müşteri temsilcimiz okulunuzu en az bir kez ziyaret edecektir.


Esatpaşa Mah. Ziyapaşa Cad. No:4 Ataşehir / İstanbul      
Tel:  0 216 472 3 472       Fax: 0 216 472 84 05
www.megepmodulleri.org / www.dahiyayincilik.com – megep@dahiyayincilik.com  

Mail Gönder


Ad Soyad :  *
Telefon No :  *
Mail Adresi :  *
Konu :
Mesaj :
Dosya Eklentisi :
     
       
Kalitemize, Fiyatımıza ve İş Disiplinimize Güvenen Binlerce Okulumuza Teşekkür Ederiz.
 
Adres : Esatpaşa Mahallesi Ziyapaşa Caddesi No:6 Ataşehir / İstanbul
Tel : 0216 472 3 472
Fax : 0216 472 35 85
 
 

YukariCik